Vážení zákazníci, zahájili jsme provoz nového eshopu. V případě dotazů a připomínek nás prosím kontaktujte.
Akce a novinky Výprodej Obchodní podmínky Ceny dopravy Kontakty Pro SDH
Po-Pá 8:00+15:00 +420 545 230 150
Reklamace a vrácení zboží

Pokud Vám zakoupený výrobek přestal fungovat během 14 dnů od zakoupení, nemusíte ho reklamovat a můžete ho vrátit v rámci Odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu ve 14ti denní lhůtě. Postup pro vrácení zboží najdete na této straně níže. Po uplynutí této doby můžete výrobek předat na reklamaci osobně naší pobočce v Brně, nebo ho můžete zaslat na reklamaci poštou. Zajistíme Vám rychlou opravu, výměnu zboží nebo Vám vrátíme peníze.

Postup při reklamaci

 1. Vytiskněte a vyplňte Reklamační protokol (26,2 kB). Uveďte číslo objednávky nebo faktury a podrobný popis závady.
 2. Výrobek dobře zabalte, aby se nepoškodil při přepravě. Zaslání v původním obalu není požadováno.
 3. Nezapomeňte přiložit vyplněný Reklamační protokol a vše odešlete na naši pobočku:

  DOBRÝ-OBCHOD.CZ
  Vídeňská 89
  639 00 BRNO

 4. V případě nefunkční odnímatelné části je možné v některých případech zaslat pouze tuto část. V tomto případě nás kontaktujte.
 5. Zásilky do 15kg a max. 100cm délky nám můžete zaslat přes jakoukoliv pobočku Zásilkovny. Stačí zboží řádně zabalit a na Zásilkovně nahlásit KÓD PRO ZPĚTNÉ ZASLÁNÍ 96547621. Zásilkovna vytiskne štítek a dopraví zásilku automaticky na naši adresu. Na zásilku není třeba psát adresu. Při využití této služby bude vyřízená reklamace zaslána na výdejní místo, ze kterého byla zásilka odeslána, nebo které uvedete do protokolu.
 6. Informace o průběhu vyřízení reklamace Vám rádi sdělíme telefonicky nebo emailem.
 7. Podrobnější informace, jak řešit reklamaci, zjistíte v Obchodních podmínkách

Odstoupení od spotřebitelské smlouvy - vrácení zboží

Nevyhovuje Vám výrobek zakoupený přes náš internetový obchod? Máte ho možnost vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí. To platí i pro zboží, které jste vyzvedli na naší pobočce v Brně.

Pokud zboží nakupujete v rámci své podnikatelské činnosti (jako právnická osoba nebo fyzická osoba podnikající), zboží bohužel v zákonné 14denní lhůtě vrátit nelze.

Zboží můžete vrátit osobně na naší pobočce v Brně (v tom případě si vemte doklad o nákupu), nebo nám ho zašlete poštou. V tom případě postupujte takto:
 1. Vytiskněte a vyplňte Formulář o odstoupení od kupní smlouvy (28,1 kB). Požadované údaje najdete na faktuře.
 2. Pokud zboží uvedete do původního stavu, vrátíme Vám plnou cenu zboží. V opačném případě může být vrácená částka snížena.
 3. Zboží zabalte do původního obalu (pokud byl dodán) a pokud je to možné, zabalte do papíru, fólie, nebo krabice, aby nebyl originál obalu polepen a poškozen. Nezapomeňte přiložit vyplněný Formulář o odstoupení od kupní smlouvy.
 4. Pokud dojde k poškození obalu, má DOBRÝ-OBCHOD.CZ nárok na náhradu skutečně vynaložených nákladů pro uvedení zboží do původního stavu.
 5. Zboží pošlete na naši adresu:

  DOBRÝ-OBCHOD.CZ
  Vídeňská 89
  639 00 BRNO

 6. Zásilky do 15kg a max. 100cm délky nám můžete zaslat přes jakoukoliv pobočku Zásilkovny na pobočku Železářství Skořepka, Vídeňská 291/89, Brno.
 7. Zboží zasílejte doporučeně (NE na dobírku) a pojištěné, jelikož neručíme za případnou ztrátu či poškození na cestě k nám. Zboží zaslané na dobírku nebude přijato. Náklady na vrácení zboží jsou na straně kupujícího.
 8. Peníze Vám vrátíme co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy.